اسباب کشی راحت و آسان

اسباب کشی آسان

اثاث کشی اصفهان یکی از مواردی است که تقریباً همه با آن روبرو می شوند و اغلب اوقات ناخوشایند است ، اما خوشبختانه نکات بسیار زیادی وجود دارد که در نظر گرفتن آنها میتواند روند اسباب کشی را آسان تر کند.به عنوان مثال ، تهیه یک چک لیست از کارهایی که باید انجام دهید و پیروی از آنها می تواند به شما اطمینان دهد که همه کارها به درستی و با برنامه ریزی انجام میشود.هیچ کاری را نمی توان بدون برنامه ریزی انجام داد.بنابراین ، شما باید قبل از هر کاری ، همه چیز را برنامه ریزی کنید.

نکات دیگری هست که شما برای داشتن یک اسباب کشی آسان و منظم باید آنها را رعایت کنید که به این نکات در ادامه مقاله اشاره شده است.

اصول اسباب کشی آسان در چند روز

 • قبل از هر کاری ابتدا وسایل موردنیاز برای بسته بندی وسایل مثل کارتن ، چسب ، پلاستیک های حباب دار ، روزنامه ، برجسب و غیره را آماده کنید.
 • جابجایی فرصتی عالی برای سازماندهی وسایل و رهایی از مواردی است که دیگر از آنها استفاده نمی کنید.قبل از جابجایی وسایل خود به خانه جدید ، تمام وسایل فرسوده و بی استفاده را کنار بگذارید و از بردن آنها به خانه جدید اجتناب کنید.وقت آن است که کالاهایی را که دیگر نیازی به آنها ندارید ، هدیه دهید یا بفروشید.بیشتر افراد در کمد خود لباس های بی استفاده و بی ارزش زیادی دارند.سعی کنید کمد لباس خود را اصلاح کنید و پوشاکی را که دیگر دوست ندارید ، اهدا کنید.
 • وسایل را بسته بندی کنید و محتوای درون جعبه ها را با یک ماژیک روی آن مشخص کنید.جعبه های مربوط به هر اتاق را طوری شماره گذاری کنید که تمام جعبه های حاوی وسایل اتاق نشیمن در همان جا قرار گیرند و در آشپزخانه قرار نگیرند.

اسباب کشی راحت

 • از اشیاء با ارزش خود محافظت کنید و آنها را با تمرکز بیشتری بسته بندی کنید و زمان جابجایی نیز آنها را با دقت بیشتری جابجا کنید.
 • بهتر است برای بسته بندی وسایل الکترونیکی از جعبه های اصلی آنها استفاده کنید.از تلویزیون گرفته تا مخلوط کن ، بیشتر لوازم الکترونیکی و لوازم کوچک در جعبه های مقوایی تحویل داده می شوند.اگر هنوز این جعبه ها را دارید بهتر است وسایل را در جعبه های مخصوص خودشان قرار دهید.این امر نه تنها اطمینان حاصل می کند که کالاهای شما کاملاً در جعبه جای خواهند گرفت ، بلکه باعث می شود که از هزینه کردن روی خرید کارتن های جدید نیز صرفه جویی کنید.
 • برای بسته بندی وسایل شکستنی مانند ظروف شیشه ای از روزنامه و پلاستیک های حباب دار استفاده کنید.

با بهره گیری از خدمات بسته بندی و جابجایی کارآمد شرکت اسباب کسی اصفهان می توانید مطمئن شوید که همه وسایل شما به خوبی بسته بندی شده ، به خانه جدید شما منتقل شده و سپس به درستی تنظیم شده اند.

2 پاسخ
 1. سعید ریاحی
  سعید ریاحی می گوید

  مدیریت شرکت اسباب کشی اصفهان بار بسیار خوش برخورد و با انصاف هستند

  پاسخ
 2. احمد سلطانی
  احمد سلطانی می گوید

  اصفهان باربری بهترین و بزرگترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان است که میشناسم و کارشان بسیار عالی است

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + بیست =