حمل بار اصفهان به رشت

حمل بار اصفهان به رشت

باربری اصفهان به رشت

نظر به تخصصی بودن کار حمل و نقل به ویژه جابجایی بارهای حساس بهترین راهکار سپردن کار به متخصصین در این حوزه می باشد. باربری حمل بار اصفهان به رشت توسط شرکت حمل و نقل و حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، اصفهان باربری برای صاحبان بار فراهم گردیده است که کار جابجایی بار را با قیمت مناسب انجام می دهد. از خدمات باربری اصفهان به رشت استفاده از نیروی مجرب، وسیله نقلیه استاندارد و نیز ارائه بیمه نامه معتبر می باشد.

باربری اصفهان شرکت حمل اثاثیه منزل اصفهان باربری با بهره گیری از پرسنل متعهد و مجرب کار حمل و نقل انواع بار و کالا را به اقصی نقاط کشور از جمله رشت انجام می دهد. از بین خدمات مختلف ارائه شده توسط باربری اصفهان می توان به بسته بندی انواع بار با تجهیزات استاندارد اشاره کرد. از آنجا که بسته بندی استاندارد از آسیب دیدن بار در هنگام جابه جایی جلوگیری می کند می توان این مهم را به پرسنل با تجربه شرکت باربری اصفهان واگذار نمایید.

حمل بار از اصفهان به رشت

حمل بار و جابجایی آن به ویژه در مسافت های بین شهری از جمله فعالیت های روزمره افراد حقیقی و حقوقی می باشد. از آنجا که کار حمل و جابجایی بار مستلزم صرف وقت و تجربه است شرکت های باربری خدمات مربوطه را به بهترین شکل ارائه می دهند. شرکت باربری و حمل اثاثیه منزل اصفهان باربری از شرکت های معتبر در حوزه حمل و نقل می باشد. با کمک اصفهان باربری  می توانید کار حمل بار از اصفهان به رشت را در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب پیگیری نمایید.

بهره گیری از وسایل نقلیه استاندارد

همانطور که می دانید استفاده از وسیله نقلیه استاندارد و جادار برای حمل و نقل بار به ویژه در مسافت های طولانی اهمیت زیادی دارد. در حال حاضر شرکت باربری اصفهان از انواع وسایل نقلیه استاندارد از جمله تریلی، کامیون، تانکر و … برای حمل و جابجایی بار به مسافت های دور و نزدیک بهره می برد. کارشناسان مربوطه در باربری اصفهان با توجه به نوع بار، حجم و تعداد کالا و … وسیله نقلیه مناسب را جهت جابه جایی انواع بار به کار می گیرند. همچنین رانندگان فعال در باربری اصفهان از تجربه کافی برخوردار بوده و به دلیل آشنایی با مسیر های مختلف در کمترین زمان انوع بار را به مقصد می رسانند.

بیمه نامه معتبر

از جمله خدمات باربری اصفهان در راستای جلب رضایت مشتری ارائه نامه بیمه نامه معتبر می باشد. بیمه نامه ارائه شده توسط باربری اصفهان مراحل مختلف حمل و نقل از حمل تا تحویل کالا را شامل می شود. بیمه نامه باربری در کنار تضمین تحویل سالم کالا، جبران خسارات احتمالی از قبیل سرقت، آب خوردگی و … را در بر می گیرد. با بیمه نامه معتبر صاحبان بار و کالا دیگر نگرانی در زمینه جابجایی کالای خود ندارند.

حمل بار از اصفهان به رشت

کرایه باربری اصفهان به رشت

ارائه خدمات حمل و نقل و باربری با قیمت ارزان و مقرون به صرفه از دیگر خدمات باربری سرنوشت می باشد. در تعیین هزینه حمل و نقل بار توسط باربری اصفهان فاکتور های مختلفی نقش دارد که از آن میان می توان به حجم و ابعاد کالا اشاره کرد. مسافت مورد نظر برای جابه جایی بار، نوع ماشین مورد استفاده برای حمل و نقل، زمان و مکان بارگیری و میزان پوشش بیمه ای از دیگر فاکتور های تاثیر گذار در قیمت حمل و نقل بار محسوب می شود. برای اطلاع از هزینه حمل بار از اصفهان به رشت می توان با کارشناسان فعال در باربری اصفهان مشورت نمود.

در این قسمت نمونه هایی از تعرفه حمل بار از اصفهان به رشت را براساس شهر مبدا که بارگیری از آن انجام می شود و همچنین نوع وسیله حمل و نقل بار بیان کرده ایم. قیمت ها در این جدول به ریال بوده و باتوجه به اینکه ۳۱ درصد به تعرفه باربری ها اضافه شده است، تمامی قیمت های ذکر شده در این صفحه، قبل افزایش قیمت بوده و برای اطلاع از قیمت دقیق حمل بار باید از طریق شماره های تماس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مبدامقصدکفیکمپرسییخچالدارمسقفبغلدار چادریبغلدار معمولیتانکرسواری کش
اصفهانرشت۳۷,۵۱۰,۰۰۰۳۱,۸۸۰,۰۰۰۵۲,۵۱۰,۰۰۰۳۷,۵۱۰,۰۰۰۴۵,۰۱۰,۰۰۰۳۷,۵۱۰,۰۰۰۴۸,۷۶۰,۰۰۰۴۵,۰۱۰,۰۰۰
آران و بیدگلرشت۳۳,۹۷۰,۰۰۰۲۸,۸۷۰,۰۰۰۴۷,۵۶۰,۰۰۰۳۳,۹۷۰,۰۰۰۴۰,۷۶۰,۰۰۰۳۳,۹۷۰,۰۰۰۴۴,۱۶۰,۰۰۰۴۰,۷۶۰,۰۰۰
تیران و کرونرشت۳۹,۱۵۰,۰۰۰۳۳,۲۸۰,۰۰۰۵۴,۸۱۰,۰۰۰۳۹,۱۵۰,۰۰۰۴۶,۹۸۰,۰۰۰۳۹,۱۵۰,۰۰۰۵۰,۹۰۰,۰۰۰۴۶,۹۸۰,۰۰۰
خوانساررشت۳۵,۸۴۰,۰۰۰۳۰,۴۶۰,۰۰۰۵۰,۱۸۰,۰۰۰۳۵,۸۴۰,۰۰۰۴۳,۰۱۰,۰۰۰۳۵,۸۴۰,۰۰۰۴۶,۵۹۰,۰۰۰۴۳,۰۱۰,۰۰۰

برای اطلاعات بیشتر و جزییات قیمت باربری از استان اصفهان به سایر شهرها، از صفحه قیمت باربری اصفهان بازدید نمایید.

تماس با اصفهان باربری 

اگر قصد حمل بار از اصفهان به رشت دارید با شرکت حمل و نقل و اسباب کشی اصفهان باربری اصفهان تماس بگیرید.

۰۹۱۳۲۶۵۴۷۱۹ — ۰۹۱۳۸۶۵۷۶۷۹

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 7 =