بهترین باربری در اصفهان

روش حمل اثاثیه منزل آسان در اصفهان

روش حمل اثاثیه منزل آسان در اصفهان

مواردی که در حین اسباب کشی راه گشای مشکلات آینده هست :

· ابتدا باید بدانید که با برنامه باشید :

برای داشتن حمل اثاثیه منزل آسان و به نوعی بهترین حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، تلاش کنید کارهایی که خواهان انجام آن هستید را روی یک لیست یاداشت کنید. چنان چه تهیه کردن لیست برای شما مشکل می باشد آن را به چند قسمت جدا کنید به عنوان مثال در قسمت اول فقط کار هایی که باید در اسباب کشی انجام شوند را در لیست یاداشت کنید، در قسمت دوم تلاش کنید آن ها را به ترتیب اهمییت مرتب کنید و در قسمت سوم لیست تان را در عمل انجام بدهید. همچنین می توانید از انواع خدمات حمل اثاثیه منزل دراصفهان استفاده کنید.

 تعیین وقت نهایی اسباب کشی

به گفته بهترین حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، تعیین وقت نهایی به اسباب کشی شما جریان می دهد. اگر منزل جدید تان احتیاج به بازسازی و تعمیر دارد حتما تعمیر کردن آن را قبل از اسباب کشی انجام بدهید. این کار به شما کمک افزونی می کند زیرا وقتی که در آن مکان منتقل شدید، انجام تعمیرات مشکل تر می شود. همچنین می توانید از انواع خدمات حمل اثاثیه منزل دراصفهان شرکت اصفهان باربری استفاده کنید.

 دور انداختن وسایل بدرد نخور

دیگر نکته برای حمل اثاثیه منزل آسان در اصفهان : اسباب کشی بهترین زمان ممکن برای راحت شدن از وسایلی هست که دیگر کهنه شده اند و به کارمان نمی آیند. پس تلاش کنید حتما از دست آن ها راحت بشوید. همچنین می توانید از انواع خدمات حمل اثاثیه منزل در اصفهان شرکت اصفهان باربری استفاده کنید.

 

 چک کردن خانه قبل از ترک آن

به گفته بهترین حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، قبل از این که منزل قبلی‌ تان را ترک کنید به قفسه‌ های آشپزخانه ، اتاق‌ ها، کمد ها، پارکینگ و انباری‌ یک سر بزنید تا احیاناٌ شما و یا کارگران لوازمی را جا نگذاشته باشید. یک صاحب خانه خوب خانه را تمیز به نفر بعدی تحویل می ‌دهد و باقی مانده ی وسایل اثاث کشی را به حال خود رها نخواهد کرد. همچنین می توانید از انواع خدمات حمل اثاثیه منزل دراصفهان شرکت اصفهان باربری استفاده کنید.

 ویژگی های یک شرکت حمل  و نقل خوب

به گفته بهترین حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، مواردی مهم مانند بیمه کردن وسایل در حین حمل و نقل یا اسباب کشی ، استفاده از افراد با مهارت و متخصص و استفاده نکردن از افراد غیر متخصص ، دانستن اصول اسباب کشی و بسته بندی مناسب وسایل می توان نام برد. همچنین می توانید از انواع خدمات حمل اثاثیه منزل دراصفهان استفاده کنید.

فهرست تصاویر

مقدمه ی همه چیز در مورد اسباب کشی

به گفته بهترین حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، اگر از کسانی که که هر ساله یک اسباب کشی در پی دارند سوال کنید حرف ها و صحبت ها و خاطرات خیلی زیادی دارند که مقدار آن ها حداقل به صورت یک کتاب ضخیم خواهد بود. این تجربه ها از طریقه ی کندی و بی دقتی در حمل اثاثیه گرفته تا هزینه های بالا و زیاد آن است و هر یک لازم است که به طور دقیق مورد سنجش قرار بگیرد. همچنین می توانید از انواع خدمات حمل اثاثیه منزل در اصفهان شرکت اصفهان باربری استفاده کنید.

اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل آسان

مراحل یک اثاث کشی یا اسباب کشی

  • جمع کردن اثاث ها : برنامه ریزی کردن ، زمان بندی ، جمع کردن.
  • بسته بندی اثاث ها و وسایل منزل : بسته بندی کردن اثاث ها با کارتن و وسایل مورد نیاز.
  • بارگیری و باربری : انتقال اثاث ها و وسایل بسته بندی شده به ماشین بار و حمل و جا به جایی به محل جدید.
  • چیدن وسایل : باز کردن کارتن ها و جعبه ها و چیدن اثاث ها در محل جدید.

 

·         تهیه ی ابزار مورد نیاز برای بسته بندی وسایل

به گفته بهترین حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، از جمله وسایلی که لازم هستند می توان به جعبه های پلاستیکی، جعبه های مقوایی، طناب، بند، پارچه، چسب نواری، منگنه، برچسب، ماژیک، پلاستیک های مخصوص بسته بندی وسایل شکستنی و روزنامه باطله می باشد. همچنین می توانید از انواع خدمات حمل اثاثیه منزل دراصفهان شرکت اصفهان باربری استفاده نمایید.

 اسم گذاری کارتن‌ها

به گفته بهترین حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، نوشتن اسم مربوط  روی کارتن ها کمک می کند زمانی که به خانه جدید می رسید دچار سردرگمی نمی شوید و می دانید هر کارتن مربوط به کجا می باشد. اگر می‌خواهید کارتن‌ های تان را نگه دارید، به جای نوشتن با ماژیک روی کارتن ، روی یک کاغذ درباره‌ چیزهای داخل آن نوشته و روی آن بچسبانید. همچنین می توانید از انواع خدمات حمل اثاثیه منزل دراصفهان شرکت اصفهان باربری استفاده نمایید.

جا به جایی لباس‌ها و وسایل گران قیمت

به گفته بهترین حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، لباس‌ های تان را که به چوب ‌لباسی آویزان است، با همان چوب لباسی به همان صورت در یک پلاستیک بزرگ یا داخل یک ملافه قرار بدهید. چنانچه چمدان‌ های جادار و بزرگی هم در منزل ‌دارید، می ‌توانید لباس ‌ها را داخل آن قرار دهید. لوازم مهم نیز مانند مسواک، حوله، لباس‌ های دم‌ دستی را در ساک‌ دستی ‌تان قرار دهید تا به آسانی به آن دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید از انواع خدمات حمل اثاثیه منزل دراصفهان شرکت اصفهان باربری استفاده نمایید.

انواع کارگر ها در حمل اثاثیه منزل و جا به جایی اثاثیه منزل

· کارگر فنی

به گفته بهترین حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، افرادی هستند که به شما در زمینه های فنی از جمله باز و بسته کردن شیر های آب ، باز و بسته کردن لوستر ، متصل کردن وسایل برقی و آشپز خانه و کار هایی از این قبیل کمک خواهد کرد. همچنین می توانید از انواع خدمات حمل اثاثیه منزل دراصفهان شرکت اصفهان باربری استفاده کنید.

· کارگر بسته بندی

به گفته بهترین حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، افرادی هستند که در زمینه ی قرار دادن وسایل در کارتن مهارت دارند . این کارگران با استفاده از کارتن های مخصوص، پلاستیک های حباب دار و ابزار مورد نیاز بسته بندی به شما در زمان اسباب کشی تان کمک می کنند. همچنین می توانید از انواع خدمات حمل اثاثیه منزل دراصفهان استفاده کنید.

· کارگر چیدمان

به گفته بهترین حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، افرادی هستند که در زمینه ی چیدن وسایل و لوازم خانه شما به شما کمک می کنند ، بر عکس کارگران باربر که تنها بار ها را تا داخل خانه جا به جا می کنند و دیگر نسبت به جای دقیق آن ها وظیفه ای ندارند کارگران چیدمان دکوراسیون خانه ی شما، ظروف شما، و حتی لوازم سنگین شما را در مکان مورد علاقه شما قرار میدهند. همچنین می توانید از انواع خدمات حمل اثاثیه منزل دراصفهان شرکت اصفهان باربری استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 7 =