مهارت اسباب کشی

مهارت های اسباب کشی

اسباب کشی یا اثاث کشی از کارهای سخت و طاقت فرسا میباشد به خصوص برای کسانی که سالانه با آن مواجه میشوند و مجبورند به طور مداوم اسباب کشی کنند. هیچ کس دوست ندارد وسایلش در اسباب کشی خراب و شکسته شود. بنابراین باید یک سری اطلاعات و مهارت ها را آموزش ببینید تا بتوانبد به راحتی و بدون ضرر اسباب کشی را به پایان برسانید.

اصولا اسباب کشی به سه مرحله جمع آوری و بسته بندی وسایل ، باربری و انتقال ، باز کردن بسته بندی و چیدمان تقسیم میشود.ما در این مقاله قصد داریم مرحله اول که میتوان مهم ترین مرحله نامید را برای شما عزیزان آموزش دهیم. مراحله بعدی اسباب کشی را در مقالات بعدی سایت ارائه خواهیم داد. با ما تا پایان همراه باشید.

برای هماهنگی با شرکت اسباب کشی اصفهان اینجا کلیک کنید.

مهارت اسباب کشی

پاکسازی وسایل:

معمولا در هر خانه ای وسایلی پیدا میشوند که دیگر از آنها استفاده نمیشود وسایلی همچون لباس ، ظروف و لوازم منزل و … . بهترین کار قبل از اسباب کشی این است که این وسایل را هدیه دهید و یا دور بریزید. تا هم راحت تر وسایلتان بسته بندی شود و هم چیدمان در خانه جدید مشکل نباشد. بهتر است این کار را چند هفته قبل از اسباب کشی انجام دهید.

کارتن بسته بندی:

بدترین اتفاقی که ممکن است در اسباب کشی رخ دهد این است که درب کارتن باز شود و تمام وسایل آن بیرون بریزد.اما برای اینکه این اتفاق نیفتند چند راه حل پیش رو دارید. در ابتدا بهتر است از کارتن های مخصوص اسباب کشی استفاده کنید. کارتن مخصوص لباس ، ظروف ، خوراکی ها و….

برای مطالعه مقاله لوازم مورد نیاز بسته بندی اینجا کلیک کنید.

مهارت اسباب کشی

کار دومی که میتوانید انجام دهید این است کارتن ها را کوچک تر انتخاب کنید تا سنگین نشوند و تحمل بار را نداشته باشند. نحوه صحیح بسته بندی کارتن به این صورت است که اتدا کف کارتن روی درز چسب نواری بزنید سپس به صورت عمودی چسب دیگری را بزنید.بعد از ان یک روزنامه یا مقوا کف کارتن قرار دهید سپس با روزنامه وسایل را بپیچید و داخل کارتن قرار دهید.

اتصالات را جدا کنید:

باز کردن اتصالات وسایل کمک میکند که هم وسیله بدون خرابی و ضرر به سایر وسایل ها جا به جا شود و از طرفی هم احتمال گم شدن اتصالات کاهش می یابد.

مثلا دسته و پایه کمد و دراور ، پایه ظروف و وسایل تزئینی،پایه های مبل و. .. از وسایلی است که میتوان آنها را باز کنید. زیرا ممکن است در جا به جایی به سایر وسایل گیر کند و آنها را خراب کند. اما این را فراموش نکنید که اتصالات را در پلاستیک قرار دهید و به وسیله مورد نظر بچسبانید. و اگر این کار ممکن نیست آن ها را د جعبه مرتبط با خود قرار دهید و حتما روی جعبه یادداشت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسباب کشی سایر مقالات سایت را  مطالعه نمایید . از انکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 1 =